Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit lehet csinálni gömbmohából?

Mit lehet csinálni gömbmohából?

Figyelt kérdés

Ebből:

[link]

Valami kreatívat?


2011. okt. 20. 00:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ha tudod kicsit lapítsd ki, köss rá egy szál damilt, annak az aljára valami nehezéket, amit elrejthetsz az aljzatban, hagyd lebegni, esetleg a tetejáre rakj egy kis világítótornyot, vagy kisebb növényt, és olyan lesz mint egy lebegő sziget :D
2011. okt. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
jó, de nem lebeg, mer már elmerült mind, megszívta magát vízzel.
2011. okt. 20. 00:38
 3/17 anonim ***** válasza:

Én is azt akartam mondani, hogy fűzd őket damilra, aztán lógasd le. Mondjuk szerintem elég hülyén néz ki, de legalább kreatív :)

De csinálhatsz belőlük egy fát is, úgy, hogy rákötözöd az ágakra.

2011. okt. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Gömbkoszorút halottak napjára.
2011. okt. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Átfested fehérre és hógolyó...

Esetleg húsvétra dekoráció a tojások mellé

Kiülteted az ablakba hátha nem láttak még ilyet az arra járók.

Nem lehet nyírni mint a sövényt? akkor alakra lehetne vágni esetleg egy bonszájhoz.

2011. okt. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Hát úgy nagyon semmit nem lehet vele csinálni, legalábbis olyanokat, mint más mohával, mert lassan is nő, meg nem is tapad annyira.

Az egyetlen érdekes dolog, amit csinálni tud, a liftezés. Ehhez jó sok fény kell. Ahogy látom, nálad is szépen fotoszintetizál, és termeli a bubikat. Elég fénynél ez olyan mértékű, hogy a sok szálak közt megrekedt bubi felemeli az egész gömböt. A felszínen kipukkannak a o2 buborékok, lesűlyed, és kezdődik előről.

2011. okt. 20. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
tök jó:)nagyon tetszik,hol lehet ilyet szrezni?bocsi hogy nem tudtam hasznos választ adni!de nagyon tetszik
2011. okt. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ilyet lehet kapni minden díszállat boltban szerintem.


Tényleg, lehet hogy Bonsai lesz ha tudok szerezni valami ágasbogas fát, amire rá lehet kötözni.

2011. okt. 20. 10:55
 9/17 anonim ***** válasza:
1:34 látom nem vagy tisztában azzal, hogy mi a gömbmoha
2011. okt. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Na megcsináltam. Hogy tetszik? :)


[link]


[link]

2011. okt. 20. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!