Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez hány literes akvárium?

Ez hány literes akvárium?

Figyelt kérdés

42X3025

hosz magasság mélység kb


2011. okt. 20. 14:09
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
nem is tudtam hogy kell számolni
2011. okt. 20. 15:33
 12/20 anonim ***** válasza:
nem baj, most már tudod :)
2011. okt. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
ja és köszönöm szépen esetleg valami halat ajálanátok bele?
2011. okt. 20. 18:24
 14/20 anonim ***** válasza:

Egy darab hím betta. Kell hozzá egy kis szűrő és egy vízmelegítő, az akváriumot pedig fedni kell (és persze aljzat, világítás és ÉLŐ növények). Esetleg próbálkozhatsz helyette 6 db endler guppinak. Van még néhány halfaj, aminek elég ez az akvárium, de nekik már nehezebb a tartásuk. Kezdőként csak ezeket javaslom.


ÉS arra kérlek, hogy ne hallgass az eladóra. Bármit is tanácsol, írd fel egy lapra, menj haza és keresd meg a diszhal.info-n. Ott látni fogod a minimális akváriumméretet, amiben tartható.

[link]

2011. okt. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én az endler guppit nem ajánlom. Maradj a bettánál.
2011. okt. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
mond hatod volt már nagyobb akváriumunk csak szegényt le akartuk hozni a padlásról és hát inkább nem részletezem
2011. okt. 20. 19:59
 17/20 anonim ***** válasza:

Vagy kis halak közül még lehet pl: Boraras Urophthalmoides, vagy Danio erythromicron, vagy Microdevario kubotai - halakból 6-8db-ot

[link]


Vagy 2db törpe karmos békát, de ez megeszi a kis halakat:

[link]


Ne keverd az állatokat, csak 1 fajból vegyél valamit.


Szerintem egy csokicsíkot, vagy kuli-kulit is lehetne, bár a díszhalon ennek nagyobb akváriumot mondanak, csak nem értem mért, amikor ez nem olyan nagy, csak mint egy giliszta: [link]

[link]


Meg az is jó amit a többiek mondtak. Hát nézz körül hogy miket lehet kapni a közeli állatosnál, Endler guppi és Betta majdnem minden boltban kapható, de azért legyen közül, hogy ne kelljen sokat utazniuk a hidegben a halaknak, és kabát alá tedd be a zacskót, úgy vidd haza :)

2011. okt. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
31,5
2011. okt. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Daphina ***** válasza:
75%

Ok, nem bántásnak szántam, csak van egykét alak a GYik-en aki még felnőtt korában sem tud számolni.

A többiben hallgass Murr-ra, és hable-re. Ők értenek a témához és nem mondanak hülyeséget.

2011. okt. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Haggyál már mi 4.-ben tanultuk
2020. febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!