Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám nem eszik nem iszik...

Nick1991 kérdése:

A cicám nem eszik nem iszik csak hány és nyávog és már nagyon vékony fordult már vkivel elő ilyesmi?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Vidd el állatorvoshoz, ez már nem olyan kérdés, amint mi tudunk segíteni.
2011. szept. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
aztmondta az orvos hogy csak finnyás
2011. szept. 6. 18:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vidd el egy másik orvoshoz!Ilyet csak nem mondd egy normális orvos...És ha nem is eszik és nem is iszik semmit akkor mit hány ki?Gondolom ha már nagyon vékony nem most kezdödött.Ne nézdd már szerencsétlent ahogy szenved hanem csinálj valamit!Itt ugy sem fog tudni senki segíteni.
2011. szept. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a szüleim elvitték egy másik orvoshoz és infúziót kapott
2011. szept. 6. 18:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, nem vagyok állatorvos, de még én is látom, hogy gubanc van! El kell vinni egy másik orvoshoz, aki tud is segíteni. Egy finnyás macska sem kerülhet ilyen állapotba...valami baja van, egy szó: állatorvos
2011. szept. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, előfordult már hasonló. Nyáron találtam egy kidobott kiscicát. Azzal is ugyanez volt, mint ami a te cicáddal, csak annyiban különbözött, hogy ez a cica evett rendesen. De az a rémes nyávogás megmaradt. Elvittem állatorvoshoz, de már késő volt. Szegényke nem sokkal utána meghalt. R.I.P.
2011. szept. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idősen volt leválasztva az anyjától?

nekem volt egy cicám, ugyanezekkel a tünetekkel, elvittük orvoshoz, kapott gyógyszert meg injekciót de nem lehetett megmenteni, a doki azt mondta, hogy túl korán lett elválasztva és nem kapta meg az anyatejből a megfelelő ideig az immunerősítőt. Sajnos kevesebb mint 2 hét alatt meghalt. :(((

2011. szept. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt már ilyen.Kidobva találtunk 8 kismacskát(!) kb 2 hetesek lehettek..befogadtuk öket,cumiztattuk,de egy hét mulva mind elpusztult :/ mi sem értettük mi bajuk volt.Volt arra is példa hogy mikor jött a foga akkor nem evett nyávogott sovány volt és ment a hasa.de ez sajnos azzal jár hogy kibujik a foga :S
2011. szept. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!