Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért jó halakat tartani?

Miért jó halakat tartani?

Figyelt kérdés
Abszolút nem kötekedésből, csak kíváncsi vagyok, ki milyen motiváció által vezérelve vág bele halak tartásába. Mi a jó benne?
2011. okt. 30. 21:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Volt egyszer egy nagy sügérünk régen, és átjött egy ismerős, az mindig meg akarta enni. Az volt a mániája, hogy az milyen finom, adjam neki, majd ő megsüti.

De mondtam neki, hogy házikedvencet nem eszünk meg :)

2011. okt. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mert ha van egy szépen berendezett akváriumod akkor nagyon gyönyörű tud lenni most van egy 31 l esem gupikkal és órákig tudom nézni őket me csináljuk meg nagyobbat 165 lesz bocs kicsit az offért csak gyönyörűek tudnak lenni amikor olyan szépen úsznak és amikor látod hogy nől nálad a hal akkor milyen szép és hogy az a te miattad nőt meg mert ha nem hozod el a kereskedésből vagy más nem hozza el valszeg el pusztúl van valami ilyen mondás is hogy amit meg szelídítettél viseld gondját nem tom teljesen és gyönyörű dísz tárgy egyben
2011. okt. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
ja és ha számít 11 éves vagyok és fiu
2011. okt. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

" Te egyszer s mindenkorra felelős lettél azért, amit megszelídítettél." (kis herceg)


NA erről van szó.Ez az akvárium lényege.Ha vállalom hogy halakat tartok,ha vállalom,hogy gondozom,etetem őket,akkor hálásak lesznek,mert olyan szépséget adnak vissza ami a szemnek gyönyörködtető..El se tudod képzelni,hogy egyes halak mennyire színesek,szépek..

Én kimondottan örülök annak,hogy a mai rohanó,irigykedő,kritizáló,bántó,zajos világban van egy akvárium,egy mini világ ami a szépséget,a csendet,a nyugalmat sugározza..

2011. okt. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
mert szeretem őket, mindig oda jönnek kíváncsiskodni, mikor az akvárium előtt ülök, követik az ujjamat, ha elhúzom az üveg előtt.. megkoppintom az üveget kicsit, mikor kaját kapnak, akkor tudják, hogy fognak enni :]
2011. okt. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 symmer ***** válasza:
egy müvészet mini ház te rendezed be stb. kiélheted magad benne
2011. okt. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nagyon érdekeseket írtok. Mondjuk kb. az összes válaszra tudnám azt felelni, hogy nekem meg egy kutyám van és őt is ugyanúgy gondozni kell (és több dolog is van vele) de ő szeretetben is sokkal többet ad vissza. Viszont ez az utolsó válasz, hogy mert művészet is egyben, ez nagyon tetszik. :)

És aki azt írta, hogy órákig tudja nézni és megnyugtatja őt, ezt is el tudnom képzelni, tényleg nagyon megnyugtató lehet és egy kutya mellett mindent lehet csak nyugton maradni nem, úgyhogy egy pont a halaknak. :D (Bár azt is hozzátenném, hogy nekem nem lennének óráim nézni a halakat, akármennyire szeretném is. :D)

Köszi a válaszokat még egyszer, szerintem már kezdem kapizsgálni a haltartás gyönyörűséget. :D

2011. nov. 1. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!