Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tapasztalatok óriás cölöpszarv...

Tapasztalatok óriás cölöpszarvú csigáról?

Figyelt kérdés
Mekkora akvárium kell neki, milyen szűrést igényel, mit eszik stb. Neten már utánaolvastam a tartásának, egyéni tapasztalatokra is kíváncsi lennék.
2011. nov. 30. 17:31
 1/4 Platypus ***** válasza:

Nagy méretű, 50 liter alatt hülyén néz ki. Erős növénygyilkos hajlama van, és más csigákat is képes levadászni és felfalni. Váltivarú, a hímek háza barázdáltabb mint a nőstényeké. A magyar neve egy fordítási hiba, eredetileg giant ramshorn snail volt, ami ebben az esetben kosszarvat jelent, cölöphöz semmi köze az állatnak.


A személyes tapasztalatom, hogy a növények szebbek az akváriumban, mint néhány csiga.

2011. nov. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendben köszi! szerintem lemondok inkább róla
2011. nov. 30. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Tarts Tylomelania-t és Afrikai zebracsigát, mert nekem olyan van és azok szépek.
2011. nov. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is eszi de majd kivagom valahova!!:)

csak viccbol irtam de tenyleg rag!!

2013. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!