Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha az aksiaba fát tennék...

Akva apor kérdése:

Ha az aksiaba fát tennék mivel kennyem be, hogy ne rothagyjon és ne induljon bomlásnak? (a leg olcsobb es leg biztonsagosabbat) a hasznos valaszokat kérem

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel nem kell bekenni, vannak víz alatt is tartós faanyagok. Ilyen a vasfa, mopani, red moor, és minden, amit akvarisztikai kereskedésekben meg tudsz venni. Ezek évekig díszítik az akváriumot. Olcsóbb és kevésbé tartós megoldás a szőlőtőke, fűzfa, valamint gyümölcsfa gyökerek. Ezeket forrázni és áztatni kell akváriumba helyezés előtt.


Kezelésre egyébként egyedül a műgyanta jöhetne számításba, de elég drága és felesleges eljárás lenne.

2011. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fűzfaágakat szoktam rakni, csavart füzeket:

[link]

1. 2. képen


Én nem csináltam vele semmit, csak száradt itthon egy hónapig. Még nem rothadt el, hanem tiszta ecsetalga lett. Kivettem a háttérrel együtt, mert az is olyan lett.


Az akváriumot kitakarítottam, a fát meg majd próbaképp beáztatom hypoba, ha még mindig algás, akkor meg veszek algaölő szert és vödörbe abba áztatom. Hátha úgy lejön róla.

2011. dec. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!