Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » FURCSA VISELKEDÉS A HALON MIAZ?

Akva apor kérdése:

FURCSA VISELKEDÉS A HALON MIAZ?

Figyelt kérdés

Az eggyik xifóm egy műnovény alatt fegszik folyton,miért csinalja ezt?(bakk és nincs nőstény az aksiban talán ezért,mert unatkozik?)


Az eggyik black mollim fejjel felfele úszik én úszóhólyag- gyulladásra vagy valami úszóholyag broblémára gyanakszom.)mit tehetek vele távolítsam el az aksiból,vagy hagyjam mig elpusztul,mert gondolom nincs erre gyogyír) ha nem így van akkor válaszoljatok)


Az értelmes válaszokat kérem:

eőre is köszi.


2011. dec. 10. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
mi az hogy bakk?o_O
2011. dec. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
leírhatnád a tartási körülményeket, mert ha több hallal is probléma van, akkor az valami rossz körülményből eredhethet. mekkora akv? hány hallal, milyen szűréssel, vízcsere, etetés stb?
2011. dec. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

3 guppi hím,1 xifo hím,3 anci algaevő,2 törpeharcsa,2 nagy harcsa(nevét nem ismerem),4 zebra dánió,2black molli,50l aksi,szürés passz én azt a szürőt használom amit az aksihoz adtak(de szeretnék erősebbet venni)BIO PLAST BIO CRYSTAL 360(ez a neve),kaja: PANZI LEMEZES DíSZHAL TÁP(ez a neve), 2-szer 1 nap reggel és este (fél hat körül)adok nekik enni.


ja es a BAKK az HÍM-et jelent.

2011. dec. 10. 21:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Vízcsere nem gyakori én a csapvizet felfőzöm majd lehülve be öntöm salak nélkül.
2011. dec. 10. 21:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy nemigazán vagy képben, hogy milyen is egy akvárium, vagy hogyan kell halakat tartani.

Ez a társítás, ilyen egyedszámmal, ilyen méretben működésképtelen.

Teljesen fölösleges a mérgezéssel, vagy az úszóhólyag gyulladással külön foglalkozni, úgyis minden nyavalyát el fognak kapni.

Nézegess díszhalas honlapokat, és olyan halak között keresgélj, amit 50 literre ajánlanak.

Aztán amelyik tetszik, annak nézz utána mik az igényei, hányat kell tartani belőlük, ideális vízparaméterek, mit esznek, stb.

2011. dec. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én utánna néztem de nem kaptam hibát,kérlek SEGÍTS!,hogy mi a baki mert nem kapom!
2011. dec. 15. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!