Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Furcsa viselkedés egy kutyánál...

Furcsa viselkedés egy kutyánál. Miért csinálja? Sosem láttam ilyet.

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömnél jártam, akinek van egy 6 éves foxi kan kutyusa. Számomra elég meglepő dolgot csinált...


Leült elém, én pedig elkezdtem simogatni. Elkezdte csattogtatni a fogát, vagyis inkább nyitogatni a száját, és közben nyújtogatta a nyelvét, és mereven nézett rám. Kicsit mintha fixált állapotban lett volna, vagy nem is tudom...


Kérdeztem a gazdit, hogy ezt miért csinálja, és azt mondta, hogy régen egy barátja mindig azt csinálta a kutyával, hogy a két tenyere közé vette a kutya fejét, és a pofájába fújta a levegőt ...


Olyan volt, mintha kapkodná a levegőt, és közben nyalná is, mintha finom lenne neki valami. Remélem el tudjátok képzelni :) Egyszerűen nem hagyta abba 20 perc után sem. Azután is csak azért, mert elküldtem. Aztán visszajött, és megint csinálta.


Soha nem tapasztaltam ilyet, van valakinek ötlete, hogy ez mi lehet nála? Vajon miért csinálja? Találkoztatok már ilyen esettel?


2011. aug. 9. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én még ilyenről nem hallottam! Valószínűleg nála ez egy rossz szokás.Le lehet róla nevelni! Nem volt agresszív? És a gazdáját nem zavarja?
2011. aug. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Catz ***** válasza:

Nem agresszivitas :)

Enyem is csinalja, ha fujom az orraba a levegöt, el kezdi nyalogatni azt :) Es közben becsukja a szemet :)

2011. aug. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze, tudom, hogy semmi agresszió nincs ebben, attól függetlenül, hogy totál lemerevedve bámul engem közben.. :)

A gazdáját nem zavarja, "már megszokta".

2011. aug. 9. 12:43
 4/4 A kérdező kommentje:

* attól függetlenül, hogy elég ijesztő, mikor totál lemerevedve bámul engem. :)


[így akartam ]

2011. aug. 9. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!