Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek a törpe...

Mi a véleményetek a törpe rubinsügérről?

Figyelt kérdés

Könnyen beszerezhető? Speciális igényei? Van valakinek tapasztalata velük?

diszhal.infon azt írják "A világítás ne legyen erős." Nembaj ha a világítás fehér fényű?


2011. dec. 12. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a hal eléggé ritka ! Vörös szúnyoglárvát NEM lehet neki adni (bél problémák).Olyasmi igényei vannak mint a Bettának ! Ő is kicsit félnénk és nem kedveli a hímeket maga mellet. (lehet tartani vele csak reagálhat agresszívan)
2011. dec. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Frontosa ***** válasza:

Én még életemben nem találkoztam vele sehol, biztos, hogy nagyon nehéz beszerezni.

Üdv,

2011. dec. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az nem is rubinsügér,

én Dario dario Törpesügérnek hívom.

[link]

Az Atlantisz díszállatban lehet kapni.


Aranyosak. Én vettem kettőt, 37 literbe raktam, hát olyan hogy nem is látszik, annyira kicsik, de nem olyan nagyon pirosak, viszont úgy viselkednek, mint a sügerek, így felállítják a hátukon a szőrt, meg néha veszekednek és védik a kis területüket. Tulajképp a por kaját megeszik, a sera vipan babyt, meg van most valami olyanom piros henger alakú dobozban, hogy teljesértékű díszhaltáp ivadékhalaknak, az van ráírva, hogy FIX. A szunyoglárva hát adtam nekik, de olyan nagy hozzá képest, hogy nem tudja bekapni sem.

2011. dec. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja az élő artémiát is meg tudják enni, ha élő kaját adnál nekik.
2011. dec. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Finom halászlé készíthető belőle.
2011. dec. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!