Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hable, ez milyen háttér az...

Hable, ez milyen háttér az akváriumodban?

Figyelt kérdés
[link] itt ez milyen háttér? van valami neve, vagy hasonló? (azt tudom, hogy 3d) :)
2011. dec. 15. 16:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén szarul néz ki nélküle. Most csak a fehér fal van mögötte.


Meg pár növényt ki vettem hátulról az ecsetalga miatt, és beleraktam egy másik szűrőt, mert eredetileg a háttér mögött volt a szűrés, de így most a szűrőm látszik és ronda.


Viszont a szétszedésnek annyi előnye volt, hogy a háttér mögött volt 2 halacska, akik ott voltak már egy ideje, nem tudtam kihalászni akkor sehogy sem. Így viszont most már ők is elöl vannak a többiekkel.


Így 10 centivel nagyobb az akvárium hátrafele és most kevesebbnek látszik a növény, mert több fér bele :D

Majd valamikor lefotózom, még várom kicsit nőjenek a növények, most nem olyan csúcs :)

2011. dec. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Értem. :) Hát, kár érte! Esetleg tehetnél az üveg mögé egy fekete foto kartont, talán jobban festene úgy, de végül is te tudod. :)

Nem is tervezed már visszatenni a másikat? Nincs az alga ellen semmi megoldás?

2011. dec. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az akvárium mögé lehet rakok egy fekete kartont, ja.


A hétteret nem rakom vissza, de arra gondoltam majd lemosom és valamikor fél év mulva építek egy terráriumot és abba fogom belerakni. Ott nem fog algásodni, mert nem lesz benne víz :)

2011. dec. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem rossz ötlet, sok sikert a terráriumhoz! :)
2011. dec. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!