Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nehéz tartani akváriumba rákokat?

Nehéz tartani akváriumba rákokat?

Figyelt kérdés

szörnyen szimpik ezek a kis rákok akik az akvárium alján kotorászgatnak

mennyire nehéz a tartása ésmit igényel

kinek milyen tapasztalatai vannak velük kapcsolatban?


2009. máj. 21. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem üveggarnélám van.Semmi féle nehézség nincs a tartásában.Nekem ő az egyik kedvenc állatkám:).Én sera wels chips-set szoktam adni a páncélosharcsámnak me azt szivesen eszi,és a garnéla odaszalad és ellopja,felkapja és beviszi a jávai moha alá,és azt eszegeti.Amugy meglenne e nélkül is,ha elég kaját adsz a halaknak,akkor ami leesik a viz aljára,azt eszegeti.Tehát szinte mint ha ott se lenne,De ez csak egy daabra érvényes,ha sokat akarsz tartani sztem ezt a sera cuccot adj nekik.De én igazán ezt az egyet" nem gondozom",szinte mintha csiga lenne,annak se adsz enni...Tehát egyszerü a tartása.
2009. máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem kubai kék rákjaim voltak. nagyon édesek azok is,semmi különös tennivalo nincs velük.olyan aranyosak mikor a kis ollojukkal megfogják a kajcit.
2009. máj. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!