Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a baja a guppimnak? Miért...

Mi a baja a guppimnak? Miért nem úszik?

Figyelt kérdés
kb. egy hónapja vettem egy guppit.Azért is ő tetszett mert kisebb volt a többieknél meg mert csak sima sárga. Ma reggel vettem észre h az akvárium alján fekszik.Amikor a levegőztetőt meg a szűrőt bekapcsoltam arrébb ment.Elmentem suliba, nemrég jöttem haza és még mindig ugyanott fekszik! Mi a baja? mit csináljak vele?
2009. máj. 22. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát,figyelj,nekem is vannak guppijaim,10 darab,ha az oldalán fekszik valószínűleg gond van az úszóhólyagjával,és bármennyire is nem szeretném ezt mondani,de valószínűleg el fog pusztulni:S
2009. máj. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja és anno a sziámi harcoshalam is így járt
2009. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.. Sajnos megtörtént.. most szedtem ki a hulláját a vízből :'( meg is könnyeztem szegényt.. ő volt a kedvencem.. de úgy vettem észre,hogy mintha a farok úszonya le lett volna bénulva..mintha nem tudta vlna mozgatni...
2009. máj. 22. 21:16
 4/4 anonim válasza:
Ne kapcsold ki a levegőztetőt... oxigén hiánya van, ha látványosan mozog a kopoltyúja és kezd elsötétedni vagy épp túlzottan kivilágosodik. Nagyon oda kell figyelni az akvárium takarítására, m a mérgező anyagok felgyülemlenek és ugyanígy oxigénhiány v mérgezés miatt pusztulhat el (és más halak is).
2009. máj. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!