Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért bújnak el az amano-im?

Cerberosz kérdése:

Miért bújnak el az amano-im?

Figyelt kérdés

Szerdán vettem 2 amano garnélát... Beraktam őket az akváriumba az első nap még mászkáltak fedezték fel... megismerkedtek az én nagy amanommal...:)

de azóta a szivacsszűrű mögött kuksol mind a 3 csak néha néha jönnek ki...de akkor is inkább csak a régi nagy....Mi lehet baj a másik 2 vel?


2012. jan. 8. 10:28
 1/4 symmer ***** válasza:
lehet szaporodnak de ez nem biztos lehet túl erős a fényed vagy csak nem ismered a garnélákat nagyon bujkálosak ám:) az én Red Cherrym beásta magát a földbe 1 hétre:D ha összegabajodnak akkor pározodnak csak ha megsimán ott vannak az teljesen normális :)
2012. jan. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom h bújkálósak de az eddigiek nem így viselkedtek egész nap járták az aksit.....
2012. jan. 8. 10:37
 3/4 symmer ***** válasza:
ez nem tudom mi lehet de ez akkkor se baj:)enyimeim mejöttek 1 hétben mentek mint az állat azt elásták magukat amugy lehet vedlenek és olyan bebujnak !!!mert a halak megennék öket meg a fényre is érzékenyebbek 2-3 hét és ujra aktivak lesznek csak vedlenek..
2012. jan. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vedlenek, vagy arra készülnek. Ha új helyre kerülnek, akkor gyakran vedlenek. Ilyenkor eltünnek egy időre.
2012. jan. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!