Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ti használto/k valami vízkezel...

Ti használto/k valami vízkezelőt? , ha frissitek az akvárium vizét/a klór miatt vagy jó a két napos állott víz.

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Még egy fél napos állott víz is teljesen jó. Általában este megengedem, és reggel cserélek.
2012. jan. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Te merre laksz,mert itt Csepelen elég magas a klór tartalom.Ezért félek...2 napig szoktam állni hagyni ez miatt/biztos ami biztos/.
2012. jan. 8. 13:46
 3/8 anonim ***** válasza:
2 nap biztos elég . Semmi kockázat. A másik csepelen sem léphetik, ( léphetnék ) túl az egészséges határértéket amivel kezelhetik a vizet. Ez 1 nap alatt ki kel hogy menjen.
2012. jan. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben.Megnyugodtam.Köszönet!
2012. jan. 8. 14:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is csepeli vagyok. Általában reggel szoktam félrerakni a vizet és estefelé már cserélem is. Néha előfordul a vízelőkészítő használata is, ilyenkor Sera Aquatant szoktam használni, de ez a ritkábbik eset.
2012. jan. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Milyen esetekben használod a vízkezelőt?
2012. jan. 8. 16:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem használok semmit, nekem ott egy 30 literes hordó a zuhanyzóba, abba állhat a víz, aztán kimeregetem belőle egy kisebb edénnyel ha kell. Szokott állni 1-3 napot is, attól függ hogy mikor töltöm fel (ha meg véletlenül túl sokat állt, akk leöntöm vele a WC-t).


Barátom nővére viszont nem rakja félre állni, ő csak fog egy vödröt, bele a friss csapvizet, hozzáönt egy kis vízelőkészítőt, megkeveri és 10 perc mulva önti az akváriumba.

2012. jan. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor használok vízelőkészítőt, ha egyéb okok miatt nincs időm várni legalább fél napot.
2012. jan. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!