Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért vannak egy helyben a...

Miért vannak egy helyben a halak az akvárium alján?

Figyelt kérdés
Sosem volt halacskánk eléggé kezdők vagyunk,amikor hazahoztuk a halakat úszkáltak fickándoztak,most javarészt lemennek az akvárium aljára vagy a víz tetején vannak,és egy helyben:(( Tudna valaki segíteni,a víz elég meleg szerintem köszönöm

2012. jan. 13. 10:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
*önmagában sem lenne elég az akvárium
2012. jan. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Klasszikus túltelepítés, és mérgezés.

Ha egyszerre kerültek az akváriumba, az még nagymértékben ront a helyzeten. A neonokon kívül az összes halat vissza kéne vinni. Ha a neonokat már biztonsággal elbírja a szűrő, akkor esetleg 3-4 db. kistestű aljzatlakó harcsát lehet még hozzájuk rakni. Ha jó a szűrés!!!

2012. jan. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm utánanéztem,sajnos valóban sok a halacska,szereztem a veterán egy akváriumot,hétfőig remélem kibírják,a szűrőt átmostam,és feljebb vettem a fűtést 26C fokra.Sajnos tanulságos volt,mert előbb kellett volna tanulmányozni utána venni halakat.Szomorú,hogy a kereskedők ilyenek,hiszen ők is élőlények:(((
2012. jan. 13. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!