Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy picike halam, betehete...

Van egy picike halam, betehetem az akváriumba?

Figyelt kérdés
Nincs sok halam. ahonnan fogtam az egy tiszta tó. 50l-es az akváriumom. eléggé vékony, de nem haldoklik. meg nem tartanám meg, csak addig lenne nálam, amíg fel nem épül, betehetem? A válaszokat előre is köszönöm!!! :)
2012. jan. 15. 10:20
 1/7 Bán Máté ***** válasza:
attól függ hogy hány centi. probáld már be saccolni hogy mekkora és ird le akkor tudok válszonu
2012. jan. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát egy 3 centis lehet de ahogy elnézem ez egy kis hal...
2012. jan. 15. 10:24
 3/7 anonim ***** válasza:
a helyedben nem tenném bele mert akármilyen betegséget is bele vihet az akváriumodba. de te tudod csak lehet hogy nem lenne jó neki a kinti nagy hideg tó vizéből átkerülni egy kicsi meleg akváriumba
2012. jan. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bán Máté ***** válasza:
ha nincs az akváriumban más hal akkor beleteheted ha van fakvárium fűtésd akkor ne kapcsold be
2012. jan. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké, akkor nem teszem be... de akkor mibe tartsam? most fogtam reggel, egy zacskóba van, de engedek neki levegőt be... de akkor mibe tegyem ha az akváriumba nem tehetem?.. lécci írjatok tippet!!!!!! :)
2012. jan. 15. 11:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan visszaengedheted ott, ahol fogtad. Ha valami keszegféle, akkor néhány órán belül elpusztul fogságban.

Ha kárász, akkor pár napig kibírja.

Ne kínozd szegényt, nálad csak rosszabodhat az állapota. Akkor van csak esélye, ha visszaengeded. Bár az, hogy a hideg vízből bevitted a melegre, majd újra kiviszed, már szinte biztos, hogy a halált jelenti számára.

2012. jan. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és ha fokozatosan elkezdeném LASSAN hűteni a vizét???? meg amúgy nem olyan meleg a vize mert még a tóból van.. de akkor visszaengedem.. :) köszi a válaszokat!
2012. jan. 15. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!