Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Baj ha a szűrőt lejjebb nyomom?

Baj ha a szűrőt lejjebb nyomom?

Figyelt kérdés
A szűrőmet lejebb nyomtam hogy ne csobogjon.Mert igy megengedik hogy menjem mindig.

2012. jan. 17. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:

gratulálok a sikerhez mi győzte meg a szüleidet?

ha esőztetőd van akkor úgy állítsd hogy fodrozza a vízfelszínt de ne érjen ki belőle. a víz alá teszed és felfelé fordítod nem lesz baja mert így van kitalálva csak most már nem ártana annak a halnak esetleg egy kis gyógyszerezés is ha meg tudod oldani

de ez már így is nagy előrelépés.

2012. jan. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Apa nagyon huzakodik anya már bele egyezett nekem szoval én am a legalul van kép nekem ilesmi a szűrőm és azt a víz alá nyomtam teéjesen. [link]
2012. jan. 17. 20:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Én leszedném róla az esőztetőt, úgy jobban pörgetné körbe a vizet.
2012. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de nem baj ha rajta van?
2012. jan. 17. 20:10
 5/8 A kérdező kommentje:
hogy ha leszedem szegény bettának köszködnie kell mert túlságosan forgatja
2012. jan. 17. 20:11
 6/8 anonim ***** válasza:
nem baj csak fodrozza meg a víz felszínét de ha leveszed sem fog neked változás feltűnni csak jobban forgatja a vizet de ahogy te látod. a lényeg hogy mozogjon a vízfelszín mert akkor már van oxigén a vízben.
2012. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De a bettának egyébként sem számít annyira, mivel labirintkopoltyús és a kopoltyúján keresztül csak egy kis részét képes felvenni az oxigénnek.
2012. jan. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jó, akkor ne szedd le, igazad van a betta béna az nem tud nagy sodrásban úszni, nekicsapódik a falnak. Akk inkább hagyd, jó az úgy.
2012. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!