Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tudtok mondani olyan növényeke...

Tudtok mondani olyan növényeket amiket vízbe kell ültetni de a tetejüknek ki kell lógjon? Többi lent

Figyelt kérdés
Kb 1 negyede vagy 1 harmada vízben többi kint. Ilyen jellegűre gondoltam: [link] ami ott hátul van.
2012. jan. 21. 09:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
30* elírtam
2012. jan. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
ez jó a sásnak és mennyit menjen a világítás 1 nap?
2012. jan. 21. 11:30
 13/14 anonim ***** válasza:

Kevés, de szerintem kezdj új kérdést.


Ha nagyon érdekel a téma,olvasgass akváriumos oldalakat,blogokat.

PL:

akvarista.hu itt tudsz e-book-kat is letölteni


[link]


[link]


[link]


Olvass a dolgok után(, dönts el mennyi időt és pénzt szánsz rá, akkor kevesebb buktató lesz)

2012. jan. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért akarod, hogy kilógjon a növény, ha amúgy is kicsi az akváriumod. A mocsári növényeknek, például az acorusnak rengeteg fény kell, a 8 watt semmire nem elég, ráadásul sokkal nagyobbra nő. Paludáriumban lehetne gondolkozni, de ahhoz nagyon kicsi az akváriumod.


De ha elmondod, hogy nálad mi az elképzelés, akkor lehet, hogy jobban tudunk segíteni.

2012. jan. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!