Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem eszik a bettám. Mit...

Nem eszik a bettám. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hete habfészket épített a hím bettám, és mivel nincs az aksiban nőstény, ezt 2-3 nap után megunta. Azóta egyszerűen nem eszik, nem is úszkál annyit, csak elbújik a fűtő vagy a növények mögé. Hiába adok neki enni, nem kell neki, elúszik mellette. 30 literes az askim, 2 lazac és egy harcsa van még mellette, akiket soha nem szokott bántani, eddig is ők voltak bent, semmi gond nincs velük. Mi lehet a baj? Félek :(((
2009. jún. 2. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél alffát vagy delttát inkább. Gammát ne, az is rossz evő.
2009. jún. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, de ezt nem értem, ezt mire értetted?
2009. jún. 2. 11:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor vetted és kb. mennyi idős lehet? Én vettem már bettát úgy, hogy itthon derült ki, hogy már öreg volt, és hiába volt mellette a lány, egy idő után az se érdekelte, aztán annyi volt neki. Esetleg megpróbálhatod, hogy veszel mellé egy lány bettát is, hogy rá mit reagál, ha nem érdekli, akkor vagy beteg, vagy öreg, és el kellene különíteni a többi haltól, míg kiderül.
2009. jún. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-4 hónapja vettem, de sajnos nem tudom mennyi idős :( Most sikerült 1 db kaját megevett, talán ez jó jel, remélem...
2009. jún. 2. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!