Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakat tarthatnék benne?

Milyen halakat tarthatnék benne?

Figyelt kérdés

van a 38,5 lietres akváriumom (50x25x30-as)

és a guppijaimat el szeretném ajándékozni... nem nagyon szeretem őket... csak szaporodnak... és ne is szépek...

tudom kicsit izé ezt mondani hiszen állastok... de az akvaristán el tudom őket ajándékozni jóhelyre...

szóval az a kérdés hogy ezek közül a halak közül melyik lenne szerintetek a legjobb ebbe az akváriumba(?): [link]

ezekre gondoltam(tudom kicsit sok fajta):

-gyűrűs bohóc csuka

-acélkék cifra fogasponty

-patríz-fenék ponyja

-sziámi harcoshal

-amanda lazac, parázslazac

-sárga fantomlazac

-zöldsávos törperazbóra

-törperazbóra

-gyöngydánió

-vörösorrú gyémántrazbóra

-kolibrihal

-rubin törpesügér

-fekete törpesügér

-törpe pettyes kalászhal


és algázóként meg:

-törpeszívóharcsa

-törpe páncélosharcsa

-törpe sziklaharcsa

vagy valami más ötlet?

köszööm szépen:)


2012. febr. 14. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Te az új akváriumos vagy nem?
2012. febr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebbe a kis akváriumba egy Bettánál többet nem raknék!
2012. febr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen...

kicsit lelkiismeretfurdalásom van a guppik miatt... de valahogy szeretnék valamilyen más halakat... :/

2012. febr. 14. 17:45
 4/5 anonim ***** válasza:

szia! ezeket egyszerre semmiképpen se! :D

alapjában véve kerüld a sügereket, nekik nagyobb helyigényük van. törperazbórák, dániók és egyébb rajképző halak beválhatnak persze a józan ész határain belüli egyedszámmal. törpe páncélos kifejezetten jó választás, csak tudd, h nem algát eszik :)

2012. febr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a betta aranyos, szerintem azt válaszd mivel néha interaktívkodik is az emberrel. mivel majdnem 40 literes az akvi, egy pár törpe páncélosharcsát is tehetsz a betta mellé, 5 darabot, és állítsd a vizet 26 fokra
2012. febr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!