Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan cseréljek fénycsövet...

Hogyan cseréljek fénycsövet erősebbre az akváriumba?

Figyelt kérdés

Az eladó azt mondta hogy a teljesítmény az hossz függő.

Tehát erősebbet nem lehet mert csak ilyen hosszú fér bele.Akkor hogyan növeljem a fényerőt?


2012. febr. 15. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
esetleg tehetsz fölé fényterelőt, vagy mellé másik csövet és akkor dupla annyi fényed lesz.
2012. febr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egy ilyet is mellétehetsz:


[link]

2012. febr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez a vízalatti érdekes megoldásnak tűnik!Elég kicsi az akváriumom így nem tudom hová tenni bele.Amúgy csak webshopban kapni vagy Ti láttatok üzletben is?



Amúgy arra gondoltam hogy alufóliát ragasztok a fedél belsejére a neon köré-mögé.


Mellé nem tudok másikat tenni,mert ez ilyen egybeöntött tető és csak egynek van hely.

2012. febr. 15. 15:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Árulják pl:

Aquarium plus: X. Hárslevelû u. 22.

Atlantisz díszállat: VI. Eötvös u 28. (itt dupla áron van)

A Camponába is mintha láttam volna, de ott rég jártam


Tehetsz mögé alufóliát. Vagy mylar fóliát ebből van vastagabb is, ami nem gyűrődik úgy. Az a vastag, aminek fehér a hátulja. Egyszer vettem, lehet venni 20 centit is, úgy olcsó: [link]

Aztán én kétoldalas ragasztóval ragsztottam a tetőbe.

2012. febr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mármint a vízalatti neont árulják azon a 3 helyen, és egyébként belefér a tetőbe, csak olyan hosszút kell venni, ami befér.
2012. febr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2cm vastag, tehát nem foglal sok helyet, valahova bele lehet gyömöszölni a tetőbe, vagy akár még a víz felszínére is rádobhatod, mert fennt marad a vizen.
2012. febr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!