Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha a vasfát leforráztam akkor...

Ha a vasfát leforráztam akkor utána mit csináljak vele hogy beletehessem az akváriumba?

Figyelt kérdés
leforráztam és utána átmostam.
2012. febr. 15. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdemes pár napig áztatni, mert nagyon intenzíven fogja ereszteni a színét. Tedd egy vödörbe, másnapra nézd meg, milyen lett a víz.
2012. febr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
...ha nem a színezés a cél.
2012. febr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem a színezés a cél köszi akkor holnap délutánig áztatom és utána majd meglátom hogy milyen a víz, bele tehetem-e az akváriumba.
2012. febr. 15. 17:06
 4/6 A kérdező kommentje:
hát most öntöttem le róla azt a vizet amiben forráztam. 10 perc alatt olyan lett mint a tea.
2012. febr. 15. 17:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Van amelyik vasfa még főzés ellenére is hónapokig fog, van amelyik meg főzés nélkül sem ereszti a színét jelentősen.


Szerencse kérdése, hogy milyet sikerült venned.

2012. febr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sztem az természetesebb ha tea szinű a víz.bármilyen tavat v folyót megnézel akkor tiszta a víz,DE VAN SZINE.nem szintelen.én mopani vasfát raktam az akváriumomba.egyszeri áztatással forro vízbe.
2012. febr. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!