Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van az akváriumomba 3 kis...

Van az akváriumomba 3 kis zebrakügér, kb olyan 3 cmesek. Sehogy se tudom őket kifogni a hálóval. Mondanátok valami tippet?

Figyelt kérdés
Próbáltam már mindenhogy kajával,erőszakkal..stb stb de nem ment :S

2012. febr. 25. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Pont az a lényege, hogy ne erőszakkal.

Lassan kell kihalászni őket, olyan lassan, hogy már csak akkor vegye észre hogy elkaptad, ha már régen a hálóban van. Persze ehhez megfelelő méretű háló is kell.

2012. febr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 YourDestiny ***** válasza:
A sügérekhez kell legalább egy 15 cm-es háló, ha nem 20-as. Nagyon tudnak menekülni. Valóban lassan kell feléjük közelíteni. Szedd ki a dekorációt, sima terepen könnyebb lesz.
2012. febr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

próbáld így, tegyél kaját a flakonba:

http://www.youtube.com/watch?v=Xb_k2Wg9ayI&feature=player_em..


Pl a neonhalak simán belmennek egy ilyen csapdába, azt már próbáltam. Nem minden hal megy bele. Ha a sügér túl okos, akkor ne megy, de azért egy próbát megér.

2012. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!