Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy régi szivacsszűrőbe lehet...

Egy régi szivacsszűrőbe lehet tenni másmilyen szűrőbetétet? Pl aktívszén vagy ilyesmi.

Figyelt kérdés

Nem értek hozzá,szoval írjátok le légyszi ha lehet akkor milyet lehet,és mire aló,és hatékoy e.A szűrőmön az adatok:SHARK,SICCE,IP68,400l/h,6.5w,0.06A,50Hz.

Az akvárium:54l(tudom,kicsit nagy ez a szűrő)Kis halak vannak benne,pl neon,páncélosharcsa,ékfoltos razbóra,stb,ja meg egy garnéla,ha számit valamit.


2009. jún. 7. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet cserélni, néha nem árt. a legegyszerűbb ha kiveszed belőle, elviszed egy akvarisztikába és ott adnak bele ugyanakkorát. különböző méretűek vannak, választhatsz hogy melyik kell.
2009. jún. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De a fő kérdés az,hogy lehet e más fajta szűrésre cserélni(tehát nem szivacs szűrést hanem méás fajtát,nem tudom mienek vannak,de ilyen valami karikák vagy nem tudom mik voltak amiket láttam,meg egyéb fajtát.Ami nem szivacs hanem másmilyen szűrő.
2009. jún. 8. 16:02
 3/3 A kérdező kommentje:
És a szivacsszűrő mitöl rosszabb mint egy ilyen kerámia szűrőbetét?Mi a különbség,és van hal amihez nem jó a szivacsszűrő?
2009. jún. 8. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!