Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 54 literes akváriumba jó az...

54 literes akváriumba jó az aquael fan 1?

Figyelt kérdés

ez van itthon ezért ez. Ahugomnak is megtetszett az akvarisztika az én akváriumom után és ezért gondoltam hogy összerakok neki egy kis 54 literes akváriumot ha a szűrő jó.

az akváriumban 5-6 guppi lenne

jó hozzá?


2012. márc. 1. 17:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Legyező garnéla ?
2012. márc. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nagy almacsiga?
2012. márc. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
almacsiga lesz benne mert azt még régebben kaptam és szaporodtak de az a baj hogy semmi gerinctelen állatot nem tudok beszerezni. De akkor marad a 6 guppi azok úgyis szaporodnak és az almacsiga.
2012. márc. 1. 18:45
 14/15 anonim ***** válasza:
Esetleg vehetsz még plattikat is, ezek is nagyon népszerű kezdő halak. Csak elevenszülők, náluk is fennáll a túlszaporodás veszélye =/ Persze a guppikkal együtt egy kicsit más sokak lennének, választani kell közülük. 6 darab kisebb hal mellé be lehetne rakni esetleg 4 db törpe szívó harcsát, de nem muszáj.
2012. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

hát én már nem vagyok kezdő mint írtam is és a guppik maradnak mert szépek is és nekem még sosem volt és szeretném már kipróbálni hogy milyenek is. Az az oka hogy kezdőknek és-vagy 30 literbe mindenki ezt ajánlja és végül is a húgom meg tudja velük tanulni az alap haltartást.

szóval marad a guppi de a törpe szívóharcsák nekem is tetszenek. a plattikban én nem látom azt a szépséget mint mondjuk egy dánióban vagy neonban vagy guppiban.

2012. márc. 2. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!