Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy lenne ez megoldható?

Hogy lenne ez megoldható?

Figyelt kérdés

Most tervezek egy külső szűrőt. a legtöbb részt már megoldottam, de egy dologgal még elmaradtam:


nem tudom azt, hogy hogy rögzítsem a szűrő műanyag flakonjába a bemenő és a kimenő csövek "foglalatát, csatlakozóját". remélem így jól megfogalmaztam, de ha mégsem, akkor a képen lévő piros idom(ok) mivoltát, és rögzítési módját keresem. sajnos nem értem meg ezeket a dolgokat képről, akárhonnan is nézem. ezért kérlek írjátok le lépésenként, hogy miként kell elkészíteni.



[link]


köszönöm,


Csaba


2012. márc. 11. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam, hogy egy kis FBS szilikon, aztán retekerek egy kevés perlonvattát körbe, majd még egy kis FBS-t rányomok és jól rákenegetem. Ocsmány lesz, de atomstabil :)


Pl:


[link]


[link]

2012. márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És ilyen jó kis PVC cső idomokat az Aqua depóban árulnak.
2012. márc. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak lebeszélni a házi külső szűrőről( én is csináltam és használtam is) de szerintem hatékonyabb és egyszerűbb egy mattenfiltert bedobni az egyik sarokba.Nállam nagyon bevált
2012. márc. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!