Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Valaki meg tudja nekem mondani...

Valaki meg tudja nekem mondani, hogy ez milyen sügér? Fiú vagy lány? Hogy kell tartani?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 18:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szia! A képen valóban egy lombardoi hím lesz. Ezenkívül azt mondom, mindenképp hallgass az előttem szólóra. Ha a hal hozzászokik az új otthonához és rájön, hogy nincs mitől tartania, csúnya dolgok fognak történni. Nekem régen volt egy ilyen hímem (kb. 7-8 centis). Két hónapig volt béke, ezután a nála sokkal nagyobb halaknak is nekiment, így el kellett ajándékoznom. Mellesleg egy sügér csak 200 literben vagy ennél is nagyobb akváriumban érzi jól magát. Mielőtt leírnád, hogy látszatra jó neki, közlöm veled, hogy ezt egy halnál nem mindig egyszerű megállapítani. Ha viszont tényleg jól érzi magát, annál közelebb a baj. De te tudod, ha a magad feje után mégy, majd tanulsz a saját hibádból. Csak azokat a szerencsétlen lakókat fogom sajnálni...
2012. márc. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Valamit félre értettetek én nem tartom semmilyen hallal együtt egyedül van ,akitől kaptam nála voltak guppikkal együtt.Csak azt akartam megtudni hogy fiú vagy lány mert akarok venni neki párt és csak a fajtája lenne ebbe az akváriumba.
2012. márc. 14. 12:05
 13/16 YourDestiny ***** válasza:
A párja az általam linkelt képen látható kékes színű hal. Ha viszont az akvárium kisebb, mint 250 literes, halálra fogja üldözni a saját nőstényét. Ha megfelelően nagy az akvárium, rakjál be egy csomó sziklát, követ, hogy el tudjon bújni.
2012. márc. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) Mennyi nőstényt vegyek egy hímhez?
2012. márc. 14. 12:55
 15/16 Frontosa ***** válasza:
3-4 db-ot és egy minimum 300 literes aváriumot.
2012. márc. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 YourDestiny ***** válasza:
Ne egyet. Minél több van, annál inkább eloszlik az agresszió.
2012. márc. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!