Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez azért durva?!

Ez azért durva?!

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 18. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
20x10x15 centi?
2012. márc. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nagyon gáz ez a micsoda!!!
2012. márc. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért? Ez jobb?


[link]


Bár az se semmi, ha már lúd,legyen kövér, kinozzanak egyszerre két állatot.

2012. márc. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne pontozzatok le, én nem értek a halakhoz, csak a főoldalon láttam meg ezt a kérdést!


Bevallom, időbe telt, mire rájöttem mi lehet ebben a durva. És épp ez a baj! Szerintem az átlagemberek, akik ott vásárolnak és mondjuk vesznek egy szép kis halat a gyereknek vagy dísznek a szoba közepére azok azt hiszik ezt is úgy lehet venni, mint egy doboz tejet a boltban.


Ránézésre nem tudtam mi a probléma, aztán elolvastam a leírást, de az sem mondott különösebben sokat. Később ahogy jobban megnéztem akkor gondoltam rá, hogy milyen már, hogy így elzárják őket, ráadásul egy MŰANYAG növény nekik és ennyi? Akörül úszkáljanak, míg ki nem múlnak? Ez akkora baromság, kinek juthat ilyesmi az eszébe?!


Na mindegy, szóval én úgy gondolom, hogy mint sok más témánál is, itt is a felvilágosítás kellene legyen az első. Ha ugyanis az emberek tisztában lennének az alapvető szabályokkal a haltartást illetően, akkor ezekre a termékekre nem lenne kereslet sem.

Egyébként szerintem elég jól fogyhat az ilyesmi, már ha csak abból indulok ki, hogy itt is mennyi ember tart úgy halat, vagy kis emlősöket, pl. egereket, hogy itt derül ki, hogy azért betegesek mert nulla infó nélkül vágott bele az illető dologba...

2012. márc. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Komolyan mar... ebben az orszagban lassan vegzettseg kell mar a "higieniai technikus munkatarsnak" is, de az ilyen allatkereskedesek televannak inkompetens eladokkal...


Google iPond az meg durvabb! :(

2012. márc. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Platypus ***** válasza:

Ezek a szörnyűségek már be vannak tiltva nálunk. Gyakorlatilag a netes forgalmazásukat senki sem akadályozza meg. Pedig a bírságokból bőven jutna pénz az állatvédelemre vagy bármi másra.


Ez se kutya: [link]

2012. márc. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
abban a kép méretű vacakban hogy férne el egy "élővilág"?
2012. márc. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2012. márc. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A képes dolog retek randa...

Olyan olcsó bóvli feelingje van, azok a kínai világítós folyós képek jutnak eszembe róla amik énekelnek is...am ez a gagyiságot is tuti vmi ázsiai oldalról importálják.


A kulcstartó is hányadék...

nah meg állatkínzás.

2012. márc. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!