Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szülőszobában meddig lehet...

Szülőszobában meddig lehet egy hal?

Figyelt kérdés

Beletettem egy plattit, nagyon nagy hasa van, de már 2 napja benne van és eddig még semmi, sajnálom szegényt szerintem nem érzi jól magát benne, pedig most kéne valamikor szülni neki... Úgy tervezem hogy még egy napig benne hagyom ha nem szül akkor lesz ami lesz kiveszem belőle... Amúgy nem az a kis szülőbox amit adnak a boltba, saját gyártás nagyon frankó:D

Felül van az anya hal, ha szül a kishalak pedig majd bemennek alulra a szülőboxba, benne lesznek amég megerősödnek, aztán beengedem őket a többihez. Ha nincs másik akváriumod praktikus...:D


2012. márc. 21. 18:07
 1/4 A kérdező kommentje:

ja bocs a lényeg:

[link]

2012. márc. 21. 18:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól látom, a felső rész is hálós, így akár 1-2 hétig is lehet ott. Csak növényt kellene betenni neki, hogy ne legyen olyan stresszes a számára.
2012. márc. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már mindegy kivettem onnan, pedig szinte biztos hogy holnap szülni fog... De majd lesz valami hátha megmarad majd pár kishal így is. Platti meg gömbmolly van benne ezekre amúgy sem nagyon jellemző a kannibalizmus, de majd kiderül most is van benne valahonnan 3kishal:D Majd ha lesz külön akvárium akkor, külön teszem majd őket...

Még annyi érdekelne hogy van egy 40literes akváriumom fűtővel. Viszont nincs hozzá szűrő kötelező a szűrő bele?

2012. márc. 21. 21:43
 4/4 anonim ***** válasza:
igen
2012. márc. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!