Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért ilyen agresszív a...

Miért ilyen agresszív a TERHES GUPPYM A SZÜLŐSZOBÁBAN?

Figyelt kérdés
Ma este nem is kajált "JBL NOVO GUPPYT + SERA FLORA-t" és fel-le rohangál a szülőszobában... Miért?? Szülni fog?? De mikor?? Köszi. Henrik
2010. nov. 29. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Én inkább azt furcsállnám a helyedben, hogy lába van a guppidnak.
2010. nov. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért csinálja mert különtetted a többiektől, nem tudja hol van, stresszel. Amúgy tényleg, hogyan rohangál, ha nincs lába? :) Elsőn jót nevettem! :)
2010. nov. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát igen a normálisabja eltudja képzelni hogy a fel-le rohangálás uszonyai segitségével történik. De most nem azt kéne hogy itt b@szt@tsz hanem hogy válaszolj.... Henrik
2010. nov. 29. 20:20
 4/9 A kérdező kommentje:
És lehet igy tudni hogy kb. mikor fog megszülni? Henrik
2010. nov. 29. 20:21
 5/9 A kérdező kommentje:
Tegnap tettem külön, és valamiért ma nem kajált + fel-le úszik... =(... Mikor fog megszülni??? H
2010. nov. 29. 20:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Jaj, ne vedd már a szívedre...poénkodni sem lehet? Nem b.szogat senki...amúgy nem azért tetted külön, mert már láttad rajta, hogy szülés előtt van? Akkor tudod eldönteni, hogy szülni fog, ha a hasa szemből nézve szögletes, telt, ellapul egy sarokba és lassan mozog. Ha ezek nincsenek én a helyedben visszatenném és nem stresszelném. De majd ír valaki aki jobban ért hozzá, nekem nincsenek guppijaim, csak Malawi-tavi sügérek, azok meg szájköltők.
2010. nov. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a stressz, az élettér beszűkülése és ráadásnak még a terhesség lehet az oka. Némi jávai mohát érdemes betenni, nem érzi magát annyira kiszolgáltatottnak növények, búvóhely közelében. Illetve ha letakarod, nem világítasz, vagy legalább nem olyan erősen, hamar megnyugszik.
2010. nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ezek az elletőketrecek néha nagyon szűkösek és természetellenesek.Úgy ahogy Murr írta, próbáld egy kicsit kellemesebbé tenni növényekkel,árnyékolással.Az utolsó stádiumra, jellemző az ideges úszás,ez optimális körülmények között is jelentkezik.Sajnos nem látom a halat és a helyet, így nem is tudom megítélni, hogy a stresszt mi váltja ki.Könnyen lehet, hogy mindkét dolog közrejátszik.
2010. nov. 30. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tettem be neki növényt (úszómohát), és mostmár szerencsére lenyugodott... Köszi nektek a segitséget... Mostmár várnám mikorra szül meg. Henrik
2010. nov. 30. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!