Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 31 literes akváriumba szeretné...

31 literes akváriumba szeretnék tenni egy sziámi harcos halat. Kell betenni neki bármilyen eszközt?

Figyelt kérdés
Több helyen próbáltam válaszokat keresni, de egyik helyen azt találtam, hogy kell szűrő, levegőztető ekkora akváriumba egy bettának, máshol meg azt találtam, hogy semmi nem kell.
2012. márc. 31. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szűrő és vízmelegítő mindenféleképpen kell.

Az első azért, mert csak ennek segítségével kerülhető el, hogy az állat a saját végtermékeiben fuldokoljon. A másik pedig, mert trópusi faj, kell neki legalább olyan 26 fok.

Ezen felül világítás sem árt, mert élő növény nélkül nem akvárium az akvárium. Tehát összességében nem egy olcsó mulatság ez.

Meg még annyi, hogy az akváriumot fedni kell, szintén a megfázás elkerülése végett.

2012. márc. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 YourDestiny ***** válasza:
Szűrő mindig és mindenkor kell. Ha nincs bacikultúra, a hal idővel kimúl. A betta az a hal, amelynél a fűtő is elkerülhetetlen, ugyanis a kissé melegebb, 26-27 fokos vizet kedveli. Értelemszerűen a talaj, ekkora akváriumnál az élő növény, valamint a világítás is fontos.
2012. márc. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha találsz tüskéshínárt, anubiast, akkor nem kell túl erős világítás.
2012. márc. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!