Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megvennel egy olyan akvariumot...

Megvennel egy olyan akvariumot, amin van egy tores, de be van szilikonnal tapasztva?

Figyelt kérdés

Van egy akvarium 124 literes, ebay-en neztem. Mindent ad hozza, tropusi akvarium (olyat akarok 50literest, vagy tobbet, de 200-nal nem tobbet) Nagyon jo arban adja, azonnali vetel eseten 30 font, ha 350 forintot szamolunk egy fontnak, akkor 10500 ert adja. 10 fontrol indul a licit. (Angliaban elek, csak meg mielott valaki a szallitasrol kerdezne: el kell menni erte, de itt van egy kopesre) Kuldott is kepet rola, ha akarjatok, belinkelem. Olyan max 5cm-esnek nezem a repedest, ami valami feher szilikonnal van betapasztva. Azt irja, hogy 2 eve vette, akkor repedt meg, betapasztotta, felengette es eddig hasznalta, nem volt vele gond.

Van egy masik akvarium, 106 literes, minden van hozza, nincs rajta hiba. 35fontrol indul a licit, 7 ora mulva jar le, meg senki nem licitalt ra.

Te melyikre startolnal ra?

Az utobbi azt irta, az akvarium 3 honapos (mar raunt?), de a cuccok hozza regebbiek. Lehet nem is megfeleloek a cuccok hozza, ezert meghaltak a halak, es igy eladja? Ez jutott eszembe. Amikor megkerdeztem, hogy mi merre hany wattos, azt mondta, nem tudja...no komment.

A legfontosabb kerdes itt az, hogy szerintetek kockazatos e egy repedt akvariumot venni.

Az arakon ne akadjatok ki, van, mikor fillerekert elmennek jo cuccok, tudom, hogy otthon ezek dragabbak.

Koszi elore is a valaszt.


2012. ápr. 4. 15:23
 1/9 A kérdező kommentje:
targytalan a kerdes, eppen most vette meg valaki 30 fontert a torott akvariumot, akkor rastartolok a masikra:D
2012. ápr. 4. 15:31
 2/9 anonim ***** válasza:

124 litereset újonnan kapsz 12000ftért ha jó helyen nézed... De én semmiféleképpen nem vennék repedt akváriumot. Képzeld el hogy:

Megvetted egy -két évig semmi baj nincs, működik szépen rendesen, jó, frankó, üzemel stb... Egy nap pedig arra ébredsz hogy 124 liter víz van a szobádba(vagy ahol van az akvárium lényegtelen) elázott szőnyeg szekrény minden...

Persze ez akármelyik akváriummal megtörténhet, de én biztos nem venném meg, sőt még használtat se nagyon.

2012. ápr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Dioxyde ***** válasza:
Repedt akváriumot ne vegyél még ha megvan ragasztva akkor se:D vegyél új akváriumot az a jó, a használtak karcosak vízkövesek lehetnek stb....
2012. ápr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az üveg az olyan, hogy ha egyszer elindul, később elkezd továbbrepedni, tehát olyat nem vennék.


Használtat már vettem, de azt megvizsgáltam előtte. Mondjuk a vízkövet még le lehet mosni, csak az a gáz ha nagyon karcos.

2012. ápr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, megnyugtattatok, hogy azt nem szabad lett volna megvenni. Meg jo, hogy elottem elvitte valaki.

A masik akvariumot se tudtam megvenni, 40 fontot szantam arra, 41 ert ment el az utolso 9 masodpercben, mar ra se tudtam volna nyomni, de nem is banom, meg van idom, a multkor 84 literes tankot buktam el szekrenyes alvannyal, mert nem volt net, 42-ert ment el. Valami hasonlot szeretnek, 50-60 ert egy 80-100 literes tank szekrennyel. Kivarom az igazit:D Ujonnan itt is 70 font egy 54 literes felszerelessel, arra nincs is penzem.

Meg egyszer koszi:D

2012. ápr. 5. 08:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Hol laksz te? Nézd meg... [link] Nem a legjobb felszereléssel van, de akkor is ha a legnagyobb csomagot választod akkor is kevesebb mint 70 font. De tessék



1. [link] -6000ft

2. [link] -RP 400 4000ft

3. fénycső -3000ft

3.egy fűtő + aljazat -ha jó helyen veszed 5000ből kijösz

18ből franko akváriumod van:D

2012. ápr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, de ahogy irtam, Angliaban elek, es a szallitas koltseges lenne, ha magyarbol rendelnek.
2012. ápr. 5. 22:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, úgy igaz. Elnézést. De szerintem ha perfekt vagy english-ből akkor kint is találsz olcsó boltokat.:D
2012. ápr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Neztem mar hasznalt akvariumot boltban, eleg draga. Jovo heten el akarok menni a szomszed varosba, hallottam, hogy ott meg van egy kis allat kereskedes, ahol esetleg be tudnak szerezni hasznaltan jo aron akvariumot, ha addig nem talalok semmit a neten.
2012. ápr. 6. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!