Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A hátonúszó harcsa ragadozó?

Szeman kérdése:

A hátonúszó harcsa ragadozó?

Figyelt kérdés
Van két szép nagy példányom, de félek melléjük új halakat venni. Szerintetek megeheti?
2012. ápr. 6. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
mekkorák? csak ugyanakkora, vagy náluk nagyobb halat vegyél melléjük!
2012. ápr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
attól függ hogy milyen fajta... tudnál róla képet felrakni?
2012. ápr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 YourDestiny ***** válasza:
300 liter alatt túlnyomó agressziót fogsz tapasztalni. Elég indulatos halak, nálam sügerek vannak mellettük, és még velük is összevesznek néha. Más hallal nem igen ajánlatos társítani őket, max. addig, amíg picik, vagy akkor, ha van egy jókora akváriumod, ami legalább 300-400 literes.
2012. ápr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 YourDestiny ***** válasza:
Ám gondolom euptera/eupterus vagy multipunctatusra gondolsz.
2012. ápr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Euptera azt hiszem, már régen vettem őket. Fényképet nem tudok csinálni , mert mindig elbújnak, csak éjjszaka jönnek elő. Kb 15 centisek, az akvárium pedig csak 120 literes, amikor megvettem őket nem gondoltam, hogy ekkorák lesznek.
2012. ápr. 6. 18:19
 6/6 YourDestiny ***** válasza:

A 120 liter egy eupterának is kevés. Szűk helyen nemcsak más halakat, de a saját fajtájukat is terrorizálhatják. A kisebb halakat simán bepuszilja.


Szerintem rájuk gondolsz:

[link]


Mindenképp azt ajánlom, hogy add vagy ajándékozd el őket, esetleg vidd be egy boltba.

2012. ápr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!