Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mikor fognak azok a halak...

Mikor fognak azok a halak (guppy-k) megszokni az új helyükön (nálam), illetve párosodn?

Figyelt kérdés

Tudom , hogy azt nem lehet kiszámítani, hogy mikor fognak párosodni,csak körülbellül,mikor megszoktak és az után. Ma kaptam 1pár guppy-t.

A (normális) válaszokat előre is kösznöm!!!

Ja és nem várok olyan válaszokat ,hogy az az ő dolguk,meg ilyenek!!!

Épp azért kérdeztem, hogy mire várhazóak ezek az események??



2012. ápr. 6. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Néhány napon belül, de valószínűleg már vemhes a guppi.
2012. ápr. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat Murr!!!!!
2012. ápr. 7. 07:36
 3/6 A kérdező kommentje:

Ugy tegnap kaptam őket, és tegnap este a fiú mintha gergette volna a lányt, és nagyon közel aludt, a lány mellett oéyan 2-3 cm-re.

Most meg a fiú oda megy , ahova a lány, de most nem kergeti. Ez már a párosodásnak az első szakasza?

2012. ápr. 7. 07:40
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem ám úgy kergette, mint a mittom én, csak ment utána,a lány meg ment el előle!
2012. ápr. 7. 07:41
 5/6 A kérdező kommentje:

Most a fiú jól megkergette a lányt, de csak 4-5 másodpercig.

A fiú a lány feneke felé akart menni, de a lány szembe, vagy elfordul tőle! Most is azt csinálják!

Akkor ez a párosodás előjele?

2012. ápr. 7. 07:44
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és ahol vettem ,ott külön volt a fiú és a lány
2012. ápr. 7. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!