Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Bűntudatom van, mit csináljak?

Bűntudatom van, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma fogtam egy 4 kilós ponnyot és anyukám ragaszkodott hozzá, hogy hozzuk haza és együk meg. De mikor nagymamám leütötte egy kalapáccsal és elkezdte leszedni a pikkelyeit, rosszul lettem. Megsajnáltam :( ( (
2012. ápr. 7. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Már nincs mit tenni.gondolj arra,h teszem azt ő is megette a gilisztát.te meg őt.vagy ilyesmi.segít?
2012. ápr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha sajnálod, ne egyél belőle. Küld el nekem, majd én megeszem helyetted, a rántott pontyot. Miért nézted, hogy hogyan ölik meg?
2012. ápr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 YourDestiny ***** válasza:
Szerinted naponta hány tonnányi pontyot nyúvasztanak ki a világban?
2012. ápr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ennyi erővel a csirkét vagy a disznót se edd meg mert azt is megölték.

ugyan már ez a természet rendje. a hal megeszi a horgon található csalit, te meg a halat. örülj neki hogy van aki megpucolja helyetted. nekem amit fogok le kell szednem a pikkelyét és ki is belezni, teljesen konyhakész állapotban adom tovább és én sem szoktam belőle enni, de nem azért mert sajnálom, hanem nem szeretem a szálkákat válogatni.

ze van ne egyél belőle, inkább egyél mást ha nem szeretnéd.

2012. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
majd elmúlik
2012. ápr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!