Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ellopták a kutyámat.8 éves...

Ellopták a kutyámat.8 éves volt. Annyira bűntudatom van miatta! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szórólapoztam, hirdettem, kérdezgettem. 3 napja lopta el valószínűleg a szomszéd (hangos kutyu volt, sokat ugatott és vonyított, de sosem szólt érte senki hogy zavarná, egyszercsak eltűnt a kertből.) És annyira rosszul érzem magam, mert most olvasgatom, hogy a család a házban tölti az életét és a kinti kutya ki van ebből zárva, meg stb., és rögtön sírok ha arra gondolok, hogy milyen volt mikor kint havazott ő pedig ült az ajtóban és nézett befelé...Amikor elmentem mindig sírt utánam, pedig inkább a család többi tagja foglalkozott vele, én nem olyan sokat. Szeretnék valamit ami kitölti az űrt ami utána maradt, de nemtudom mennyi idő múlva hozhatnék egy új kutyust (menhelyről szeretnék) de valószínűleg akkor mégnagyobb bűntudatom lenne miatta, hogy ilyen hamar 'túlléptem' rajta...
2011. márc. 30. 00:35
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
14%
mert miért van bűntudatod? az élet megy tovább ideje továbblépni, különben a kutya is csak egy állat ( húúú ezért most de le leszek pontozva...)
2011. márc. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
mi az hogy csak egy állat? 8 évig volt velem, 7 éves korom óta!!! az iyleneknek mint te, nem értem miért fáj ha hiányzik valakinek a kutyája.. ha tudod hogy le leszel pontozva akkor meg NE ÍRJ és ne idegesíts már fel!!!
2011. márc. 30. 00:53
 3/53 anonim válasza:
81%
mivaan?? ha sejted hogy szomszed lopta el akkor mert nem teszel valamit?? :S ha en tudnam hogy ki lopta el a kutyamat elso dolgom lenne h viszavennem a kutyat azt a f4szfejet ak ellopta meg agyonvernem, elásnám.
2011. márc. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
15%
És miért jó az, hogy 15 évesen játszod a szomorú kis hétévest? Elveszett a kutyám... és most sajnáljatok...aztán majd a kifolyt nyálam is pénzért fogom árulni, ti meg megveszitek...
2011. márc. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
És szerinted mit tegyek? 2 szomszéd közül az egyik volt ráadásul, és már 6-7 macskánkat ellopták 11 év alatt, de még mindig nem tudom melyikük volt. A kutyát meg nyilván nem az udvaron tartják tovább, ha 1x a szomszédunk, meg nem is a házukban ha ilyen hangos.. Megpróbáltuk a rendőrségen de nem tesznek semmit. Még ha be is menne valaki beismerést tenni, akkor sem lenne biztos a dolog, mert mi van ha csak úgy magára vállalja? Szóval bizonyíték kell...Majd ha új kutyánk lesz vagy visszakapjuk a régi kutyust akkor térfigyelő kamerát teszünk fel, addig sajnos nicns mit tenni.
2011. márc. 30. 00:59
 6/53 A kérdező kommentje:
Na figyelj ide te szerencsétlen, nem sajnáltatni jöttem ide magam, és szerintem azért mert szomorú vagyok akutyám miatt, ENM VAGYOK HÉTÉVES!!! Együttérzésre vágytam vagy ilyesmi, mert nem tudom kinek elmondani, amúgy is mi értelme lenne ha itt névtelenül sajnáltatnám magam? Azt erre itt jól felb*szol....Törődjél már a saját dolgoddal vagy írogass anyukádnak iylen marhaságokat..
2011. márc. 30. 01:01
 7/53 anonim ***** válasza:
73%

kedves kérdező, biztos fent vagy a fészbukon, ott menj rá a Noé állatotthon oldalára és tedd ki a kutyusról a képet ,meg hogy hol veszett el. Nagyon sok kutya meglett így Ne mondj le róla. Volt kan tacskóm régen 1 hétig nem jött haza, majd kicsit sérülten csak hazatalált. Gondolom befogta valaki de meg tudott szökni.

Igen most rádöbbentél mennyit jelent és mennyit hibáztál, de ha meglesz akkor majd bepótolhatod. Ha nem akkor meg nőlj fel egy picit és csak utána akarj másik kutyát. A kutya felelősség akit szeretni kell és törődni vele.

Sok sikert és remélem megtalálod. Írj majd ,hogy mi lett.

2011. márc. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
89%
A kisgyerekeknek nálunk is mindig azt mondják, hogy elszökött-ellopták, ha elpusztul a jószág.
2011. márc. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:

1. 01.07: Rendben, köszönöm, ki fogom tenni. Mikor 8-9 éves voltam, nem igazán tudtam felfogni mekkora felelősség a kutya vagy cica. Most már igen, van is egy benti kutyánk(őt nem én akartam, hanem anya, mert meg van veszve az ilyen kis ölebekért...) érte mindent megteszek, de a kinti kutyusunk már annyira hozzávolt szokva az egyedülléthez, mostanra nem is igényelte annyira a társaságot. De mindig sírt, ha elmentem vagy ilyesmi, ezért nagyon bűntudatom van, hogy milyen szép 8 évünk lehetett volna együtt. És hihetetlenül rossz hogy nem tudom mi van vele.

2. 01.07: Nem vagyok már kisgyerek. Amúgy meg a szüleim nem hazudnának nekem. Volt már úgy hogy másodikos voltam és elmentem reggel, akkor még élt a cica, mire hazamentem meghalt és ezt közölték is velem, el is temették már. Ha meghalt volna nem csak úgy kib*sszuk a kukába hanem eltemetjük.Azért köszi.

2011. márc. 30. 01:13
 10/53 A kérdező kommentje:
amúgy a Noé budapesti nem? Mert mi Debrecenből vagyunk, azért kérdezem. Nem tudom így mennyire romlanak az esélyek de azért hátha.
2011. márc. 30. 01:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!