Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan lehet külső, vagy...

Dergo97 kérdése:

Hogyan lehet külső, vagy belső szűrőt tákolni?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy szivattyúval?

>>> [link]

Valami ilyesmi...

és még pár cucc hozzá,lehetséges lenne???



2012. ápr. 11. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

inkább ezt ajánlom neked ez is van olyan mint a sera és rögtön 5000ft spórolás.

itt nézz szét: [link] vannak blogok a DIY szűrők elkészítéséről és későbbi tapasztalatokról is. Ennél többet én nme tudok segíteni a témában, de szeretnék én is építeni egyet.

2012. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tán a legegyszerűbben így:

[link]


A kis szivattyú az akváriumban van, alulról felnyomja a vizet egy bödönbe, felül meg csak kifolyik a csövön vissza az akváriumba. A felső cső 2x olyan vastag kell legyen, mint az alsó luk.

2012. ápr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

na igen ez az ami nekem is tetszik, de nem találtam. de ot fent a tartályt mivel fogatod fel?

nem tudom lehet hogy csak az én mániám, de akármekkora is az akvárium szeretem ha van egy külső szűrő és most akarok egy 54 litereset amihez egy ilyen megfelelne.

2012. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem fogattam fel a tartályt, csak ráraktam az akv tetejére és mögötte van egy barna szekrény, annak támasztottam neki. Kicsit a szekrény felé dőlt, így nem esett le soha.

Kb mintha a falnak támasztottam volna.

2012. ápr. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!