Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik szűrőt válasszam az 50...

Melyik szűrőt válasszam az 50 literes akváriumomba?

Figyelt kérdés

[link]


vagy


[link]


2012. ápr. 16. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindkettőt, vagy egyiket sem.

Mindkettőből az egyel nagyobb kell, de 54-esbe még a fan 1 sem elég.

Szóval akkor inkább a crystal 1.

2012. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az aquael jó választás, csendes, jó minőségű, megbízható, sok boltban megtalálható és könnyű hozzá alkatrészt venni, de az általad linkelt szűrők max 30 literbe jók. én az aquaelt választanám, de abból legalább a fan1 kell, de ha öbb növényed és több halad is lesz akkor inkább fan2 és annak a teljesítményét tudod csökkenteni ha túl nagy az áramlat.
2012. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző! Mindenképpen a fan 2 kellene, csak az nagyon vékony, és hosszú szűrő, ezért nem fér bele az akváriumba.
2012. ápr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyébként meg itt van egy eheim 2010-es, ilyen árban ez a legjobb választás:

[link]

2012. ápr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 YourDestiny ***** válasza:
400 liter per óra környékén nézelődj.
2012. ápr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát nekem fan1 van és az tetőtől talpig 20cm, a standard 54 literes akvárium pedig 30 magas, úgyhogy bele kell hogy férjen egy fan2 is, de ha ez a gond, akkor legyen eheim pickup 2010, az kisebb.
2012. ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 YourDestiny ***** válasza:
Én a TetraTec IN 400 vagy IN 600-as szűrőt ajánlanám a külön tisztítható szivacsok miatt. Biológiai szűrés szempontjából igen praktikus.
2012. ápr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!