Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen gyakran kell hasznalni...

Milyen gyakran kell hasznalni a SERA NITRIVEC es SERA AQUATONT? Igaz hogy minden heten?

Figyelt kérdés
90 l aksi,15 hal
2009. jún. 19. 19:38
 1/3 kzs ***** válasza:

Minden héten? Ez így önmagában nem igaz. Annyi bizonyos, hogy minden részleges vízcsere alkalmával kell. Ami a vízcserék számát illeti, természetesen függ az akvárium méretétől, illetve a halnépességtől.

Vagyis egy növényekkel dúsan beültetett, de kevés hallal rendelkező akvárium esetén kevesebb vízcserére van szükség, mint ha ellenkezőleg: halakkal túltelepített, de kevés növény van benne.

2009. jún. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudom hogy minden vizcserenel,de ugy mondtak az uzletben hogy minden heten kell a sera nitrivecbol es ay aquatont meg vizcserenel...de a nitrivec nekem ugy tunik egy heten egyszer tul sok..
2009. jún. 20. 19:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Használd szerintem akkor 2hetente,bár nem értek annyira hozzá,de ha 1x 1héten tul sok,akkor használd kevesebbszer...:P
2009. jún. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!