Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi történt a sziámi harcos...

Mi történt a sziámi harcos halammal? :' (

Figyelt kérdés

Tnap este mikor hazaértem láttam h hozzá se nyúlt az órákkal előbb odaadott kajájához (fagyasztott multi-mix) és fel van puffadva a hasa nagyon. ma reggel már ugyanúgy úszkál mint szokott, azt hiszem ürített is, de még mindig ugyanolyan puffadt. Kezdő akvarista vagyok(ha úgy tetszik haltartó), félek hogy mi baja lehet. utána olvastam már sokhelyen de választ nem találtam, kérlek segítsetek mert nagyon féltem


Akvárium: 11 literes, műnövény van benne csak és 5 W szűrő

A betta mellett egyetlen albínó harcsa van



2012. ápr. 22. 08:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

olvastam 600 ezer oldalt megkérdeztem 4 v 5 kereskedésben h nem kicsi-e nem lesz-e baj stb stb.. kérdeztem tapasztalt emberkéket is akiknek volt bettájuk, mind azt mondták a 11 literes tökéletes lesz nem kell növény feltétlenül.. és attól hogy ő itt mekkora figura nekem nem kell elviselni h flegmul, főleg h ő nem fogja fel h miről beszélek, sajnálom ha nem volt egyértelmű és még itt is magarázni kell neki utólag...

ami tanács jellegű nem veszem sértésnek de hable kb kioktat erre meg kiváncsi nem vagyok mert az érdekel h jól legyen a halam és nem az h milyen harcsák vannak a világon...


igen járattam az akváriumot, és tényleg nem értem, féltem őt de igyekszem mindent megtenni, és szerintem nincs túletetve

fagyasztott multimixet kap naponta egyszer és betta hal gran-t


köszönöm mégegyszer remélem rendbe jön :(

2012. ápr. 22. 22:39
 12/17 anonim ***** válasza:

Itt le van írva hogy kell tartani a halaidat:

[link]

[link]

2012. ápr. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerinted gondolatolvasónak kellett volna lennem az első kérdésednél, mikor azt írtad tartasz egy harcsát, akkor tudnom kellett volna, hogy milyet?
2012. ápr. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy félted a haladat, előfordul sajnos az ilyen... De a féltés nem kell, hogy erőszakos támadásba csapjon át, az, amit te "magyarázkodásnak" neveztél, az inkább vergődés volt a semmiért... Hiányos információ híján mi mást lehet várni ugyebár...
2012. ápr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Jó... én úgy éreztem, hogy egyértelmű, hogy miután írtam h kezdő vagyok nem egy 110 kilós harcsát tartok egy 11 literes akváriumban hanem egy törpét... mind1 sajnálom, hogy egyeseknek sértő meg hasonló volt amit írtam -.- arra voltam kíváncsi h mi a fene baja van a halamnak nem arra h mennyire tudtok kioktatni -.- szégyen h itt se lehet kérdezni semmit az embertől...

mégegyszer köszönöm a jó válaszokat kiemelve Hable-t mert ő olyan jó... -.-


Azóta nincs felpuffadva a halacska, és eszik is rendesen mind2, bár a betta mintha ávltozna.. az úszói szálasodnak.. de szerintem ezzel már nincs gond, utána nézek

2012. ápr. 24. 13:35
 16/17 Platypus ***** válasza:
A nincs gondot úszórothadásnak hívják.
2012. ápr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Akárhány oldalt nézek és képet mindenhol azt látom/ olvasom h úszórothadásnál fehér az uszony a sebes részeknél, de neki nem.. mintha csak királybetta lenne és olyanná válik az uszonyía... nem tudom

hnap elmegyek utánakérdezek és szerzek be növényt

2012. ápr. 24. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!