Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Érdemes megvenni?

Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Kulso szurot akarok barkácsolni,Aquael CIRCULATOR 500-500L/h, 4,4W fejjel,nem túl drága,ismeri valaki,érdemes megvenni?

2012. máj. 8. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

ja, érdemes


Ismerem az 1100-ast, halk és adnak hozzá egy csomó vackot, amit úgyse használsz, ilyen olyan átalakító bigyókat, meg akasztót is amivel felakaszthatod az akvárium falára ha akarod.

2012. máj. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ezt vettem.

[link]

Most készítem a zártrendszerű külső szűrőm, és azok a csövek amik ehhez járnak szabvány méretű 12mm-es csövek, így a 12 milis festo csőcsatlakozók, és zárószelepek, pont jók hozzá. Abból meg van elfekvőben néhány darab. Egyébként kipróbáltam, jól nyomja a vizet, és borzasztó csendes. Azaz nem is hallom hogy jár.

2012. máj. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszike a válaszokat!
2012. máj. 9. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!