Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit kezdjek két bohóchallal?...

Mit kezdjek két bohóchallal? Ajándékba kaptam őket, help pls!?

Figyelt kérdés
Szóval... Van egy kicsi akváriumom, és imádom a halakt, úgyhogy 16. szülinapomra kaptam rokonaimtól két bohóchalat... De nem tudom hova tenni őket, hiszen nekik sós víz kell, meg mindenféle bizgentyűk... Mit csináljak? Mégse vihetem őket vissza egy kereskedésbe, hiszen ajándékok... De szegénykéimet úgy sajnálom... Hogyan tudnék valami "élhető" akit kialakítani nekik?

2012. máj. 15. 20:19
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Hál'istennek túlélték :)

Kissé aléltak voltak szegények, de mákom van, az állatkereskedésben az egyik srácnak van tengeri, azt mondta egy darabig külön teszi őket, hogy egészségesek-e, és ha azok, akkor beteszi a saját akváriumába őket. :)

Köszönöm a tanácsokat, (bár megjegyzem, húsklopfolóval biztos hogy nem csaptam volna őket agyon...)

Kivettem a kis akimból a szűrőt, az ment nekik egész éjszaka, meg délelőtt is. Nagyon örülök hogy túlélték, nagyon rosszul éreztem volna magam, ha meghalnak...

Remélem jó helyük lesz :)

2012. máj. 16. 20:44
 22/23 anonim ***** válasza:
Ámen :)
2012. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Na örülök, hogy jól végződött :)
2012. máj. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!