Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Feket molly fehér pötty?

Feket molly fehér pötty?

Figyelt kérdés
Minek a jele ha a balck mollim farok alatti úszólya alatt van egy fehér pont? 2 napja vettem a kereskedő azt mondta terhes azóta a műanyag "keltetőben" tartom. Az látszik hogy igen csak ki akar menni meg sokszor lebeg orral lefelé de kishalak még nem jöttek. A kereskedő sem tudta mi az a pont amugy nála is el volt már különítve mindössze még egy mollyval és 4-5 rákkal volt együtt. Még egy kis molly is volt az aksiba amit odaadott hozzá ajándékba. Remélem nem darakór mert a képek amiket láttam szerencsére nem hasonlitanak rá! Várom a válaszotok!Ja és az akvárium 54l-es 28 fok van benn,a halakat nem sorolom mert a pötty tőlük független!

2012. máj. 20. 23:00
 1/5 A kérdező kommentje:

Csináltam egy képet is hátha így könnyebb:

[link]


Szerintetek terhes??vagy engedjem ki a többiekhez?Menne már nagyon látszik hogy nem nyugodt bezárva.

2012. máj. 21. 15:19
 2/5 anonim válasza:
ezeknél az elevenszülőknél nem nehéz észrevenni hogy hasas-e a klienc... de szerintem ez nem az kivéve ha ritka nagy a hasa
2012. máj. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fehér pontra van valami tipped mert már több helyen olvastam hasonlóról és még mindig nem tudom hogy mi az.....?
2012. máj. 21. 22:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Asszem gombás lehet.........
2012. máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tehát:

Igy kb 2 hónap elmúltával kijelenthetem...A molly terhes volt azóta már 2* is ellett rengeteget.A fehér pötty a terhesség kb második felében kezd el nőni oda ahonnan a kishalak kipottyanak,tehát ez a terhesség jele.


Kösz a válaszokat!

2012. aug. 21. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!