Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 54 literes akváriumból lehet...

54 literes akváriumból lehet tengerit csinálni?

Figyelt kérdés
Mielőtt még bárki leszúrna, nem én tervezem, csak láttam neten az egyik oldalon hogy "54 literes tengeri akvárium eladó" lehabzóval meg mindennel. Kicsit furcsálltam.

2012. máj. 21. 16:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nemhiszem, én olyanokat látok mindig, hogy 1 korallban bújkál 3-4 hal a boltokban.


De nekem csak 1 bohóc halam van.

2012. máj. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hable, a Sarcophyton AASP lágykorallról tudsz valamit? Azt nehéz tartani? Kezdőként próbálkozhatnék vele? :)
2012. máj. 27. 22:30
 13/17 anonim válasza:
0%
egy literes üvegbe tucc tenni két litert?! cápákat meg a piránnyákat hova nyomod, segedbe?!
2012. jún. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Utolsó te mekkora hülye vagy... Láttál te már tengeri akváriumot? Nem értem, hogy aki nem tud szart sem, az minek ír... -.-"

Ülj le fiam egyes... Elmondanám hogy egy bohóchal 8 centis.

2012. jún. 17. 15:15
 15/17 A kérdező kommentje:
Ja bocs írni... Te még írni sem tudsz kisapám... -.-"
2012. jún. 17. 15:16
 16/17 anonim ***** válasza:
Én már láttam tengeri akváriumot 54l-es változatban.De anyukád megengette:) ,mert a tengeri akvárium nem egy olcsó mulatság.Nálunk itt Békés megyében a legtöbb kereskedésben 2000ft-ért adják,de én is sajnálom az árukat ,mert én is szeretnék egy tengeri akit.:(
2012. jún. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Végülis édesvízim lesz, anya is jobban örül annak... Szeretnék még tengerit, nagyon is, de sokat kell rá áldozni hogy normális és szép legyen. Szerzek még egy kis tapasztalatot, aztán később majd belevágok, és szépen apránként megcsinálgatom :)
2012. jún. 28. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!