Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A red cherry garnélák maguktól...

A red cherry garnélák maguktól ki tudn. Ak jönni a szűrőből?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon megijedtem, mert az átlátszó szűrő/buborékoló testben megláttam egy kis garnélarákot a szivacs és a műanyag váz között. Azonnal szét is szereltem a berendezést, hogy kiszedjem, semmi baja nem volt. Ma reggel ahogy felkelek, megint ott van egy, mászkált ráadásul, tehát kényelmesen elfér. Lehetséges, hogy direkt másznak be és ki is tudnak jönni maguktól?

2012. máj. 28. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:
ki-be mászkálnak, igen általában, de én azért úgy szoktam csinálni hogy ne mászhassanak bele, kicsit más megoldást használok, nem egy sima szűrőm van, hanem kívül van a szivacs, powerhead fejen, de volt már hogy félrecsúszott a szivacs és egy csomó garnélám átment a külsőszűrőbe és nem tudtam hogy ott vannak, és mikor kitisztítottam ki is nyírtam párat véletlenül.
2012. máj. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2012. máj. 28. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!