Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A eggyik akváriumom 25 literes...

Nyunyoka315 kérdése:

A eggyik akváriumom 25 literes abban van 3 neon,4 zebradánió,2 rózsásdíszmárna,6 guppi. Az eggyik guppinak és az egyik zebradánionak meg van csipkedve a farka, és kinyirtak egy neont is. Melyik lehet a csipkedő?

Figyelt kérdés
Mindennap kapnak enni és van élőnövényük is.

2012. máj. 31. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
30liter alatt TILOS gerinces élőlényt akváriumban tartani. Főleg nem ennyit, és ilyen rosszul összeválogatva. Szerintem először szerezz be egy nagyobb akváriumot, és utána kezdj el ezzel foglalkozni.
2012. máj. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tul sokan vannak, megy a harc a tulelesert. Ajandekozz el nehanyat, vagy vegyel nagyobb/meg egy akvariumot. Ugy szamold ki, hogy hany literes kell, hogy a kifejlett hal testhossza x 1l ez azt jelenti, hogy egy guppira legalabb 5l vizet szamolj! Es figyelj arra is, hogy melyik hal a viznek melyik szintjen szokott tartozkodni. Ezek kozul mindegyik a viz felso/kozepso reszen szeret lenni, azaz meg azt a keves vizbol se hasznaljak ki az egeszet!
2012. máj. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már áttettem őket a 150 literesbe az ugy jó?
2012. máj. 31. 23:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilván az egyik guppi a tettes. Nomen est omen: sziámi harcoshal. A 150 literesben már nem lesz gond.
2012. jún. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szerintem a rózsás díszmárnák voltak a tettesek ,mert én úgy tudom,hogy a rózsás díszmárnák azok csipkelődösek,de lehet,hogy össze tévesztem a szumátriai díszmárnával.
2012. jún. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!