Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szeretnék tengeri csikóhalat....

Szeretnék tengeri csikóhalat. Mit kell tudni a tartásukról?

Figyelt kérdés
Mindenre kíváncsi v. ok.
2008. ápr. 25. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Először is 1 tengeri akvárium! Ami hát mit ne mondjak nem 1 egyszerü rendszer. Először ajánlom figyelmedbe az ezzel kapcsolatos weboldalakat, ott majd tájékozódhatsz. Hidd el rengeteg információ van, a tengeri akváriumoktól.

De így, h most mondjam el a csikóhalak tartását? Nem hinném sok értelme lenne.

Ha utána olvastál az alapvető dolgoknak (áraknak de ez mellékes)és még utána is van benned szándék akk. szivesen segítek!

Üdv

2008. ápr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia, én is akartam csikóhalat, osztálytársam apjának állatboltja van, a felszerelés kb. 100 ezer ft hozzá, maga a csikóhal is ennyi, ha nem megfelelő hőmérsékletű a víz, megdöglik, ha magányos bánatos lesz megdöglik, szóval szerintem macerás. Tehát ahhoz, hogy MINDEN meglegyen, legalább 300-450 ezer ft-odba kerül, vagy többe, és havonta is sokat kell rá költeni. De én is azt tudom mondani, olvass utánna.
2009. jan. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!