Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol lehet Budapesten olyan...

Hol lehet Budapesten olyan őrölt fekete bazalt aljzatot venni, amely nem sérti a páncélosharcsák bajuszát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 4. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
A vadonba szokott lenni apró bazalt 1-3mm-es, de azért éles darabok vannak benne szerintem. Nem tudom hogy az mennyire jó a páncélosnak.
2012. jún. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az apró sóder jobb neki,

jó hogy az nem fekete, hanem drapp,

viszont az lekerekített kavicsokból áll.

2012. jún. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet olyat kapni. 1 mm-essel talán lehetne próbálkozni, meg kőfeldolgozóban van olyan, hogy koptatott bazalt, az még jó lehet, de hogy hol lehet beszerezni, azt nem tudom.

Régebben volt hengerelt bazalt, az egész jó volt, de az már biztos, hogy nincs forgalomban.

Páncélosoknak folyami hordalék kvarchomok a legjobb, csak hát a színével van gond. Én is régen keresek már olyan természetes aljzatot, ami nem ilyen világos, 1-2 mm, és gömbölyű szemcsés.

Eddig ADA termékeket találtam, 2000-ért kilóját...

2012. jún. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!