Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Könyvet akvarisztikáról?

Treská kérdése:

Könyvet akvarisztikáról?

Figyelt kérdés
Ajánljatok valamit lécci. Valami olyasmi kéne, amiben minden le van írva. Hal fajták, növények, esetleg barkács tippek, de a barkács nem fontos, de a többi igen. Szal jó akvarisztika könyv:D Nem érdekel ha drága:)

2012. jún. 10. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. jún. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló: ezt a választ, akkor minden kérdésnél elsütöd? -.-


Kérdező: Horn-Zsilinszky: Akvarisztika című könyv a legjobb.

2012. jún. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Második,igen elsütöm,mert rohadtul unom már az ismétlődő kérdéseket.EZ VOLT MÁR.

Nem rohadna le pici tudatlan keze,ha bepötyögné a keresőbe,amit akar -.-

2012. jún. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez most komoly? :D Az idegesít, hogy volt már ilyen kérdés, de azért veszed a fáradságot és beírod, hogy volt már? :D Hát ja, f*ck logic!


Az nem idegesít, hogy te meg nem válaszolsz rendesen a kérdésre? Nem lett volna egyszerűbb csak kikerülni?

2012. jún. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Platypus ***** válasza:

Én nem nagyon ajánlom a Horny-Zsilinszkyt, ha komolyabban bele akarod magad ásni a témába. A maga korában nagyon jó könyv volt, de rettentően elavult, különösen a szűrésre és a halak minimális akváriumméreteire vonatkozó részek. Hasonló régi könyv a Kápolnási Béla féle Halak és akváriumok, szintén elavult itt-ott, viszont nagyon hangulatosan és érhetően fogalmaz.


Volt szerencsém az "Egészséges halak a lakásban" című könyvhöz, okosabb nem lettem tőle, de szép. Szerintem nem túl összeszedett, ami az átadott információkat illeti. A "Nagy akvarista kéziköny" ugyanez pepitában. A "Tökéletes akvárium" címűt nem olvastam ki, de belelapozás alapján tetszett.

2012. jún. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!