Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csináljak a guppimmal?

Mit csináljak a guppimmal?

Figyelt kérdés
A nőstény guppim vemhes, 4,5.hete megjelent neki a terhességi folt és még mindig nem szül!
2012. jún. 13. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Mégis, mit csinálhatnál egy hallal??!! Elviszed állatorvoshoz szülni? Wazzeg, majd megszül, ez egy hal, érted: ott van örülsz neki, eteted de cső itt vége a storynak ez nem kutya.
2012. jún. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Te nagyon hülye vagy az ilyenek inkább ne is szóljanak hozzá mert egy nagy köcsögök az ilyen emberek,de tudod mit ,ha annyi eszed van ,hogy ilyeneket írsz akkor jobb lenne az idődet másra fordítani és nem másokat kritizálni nem gondolod?Nem ártana egy kicsit magadba nézni és elgondolkodni ,hogy milyen ember vagy!!!
2012. jún. 13. 12:28
 3/8 JuCiKa99 válasza:
lehet hogy elszámoltad. a terhességi foltot nagyon kell figyelni. ha mindennap megnézed a halat észre fogod rajta venni hogy mikor szül. olyankor kicsit lassabb és sűrűbb helyekre fog úszni.pl: növény
2012. jún. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt a mindenit. Elöször is tisztázzuk, hogy kettőnk közül Te vagy az, aki személyeskedik, ha már a hülyeségről van szó, én nem alacsonyodok le a Te alpári paraszt stílusodra: lehet hogy felétek menő, de nem mindenhol :)


Másrészt milyen ember vagyok? Lássuk csak: egy olyan aki válaszolt a Te idióta kérdésedre (figyeled, a cselekvésed minősítem, nem Téged, már ha egyáltalán felfogod mi a különbség). Hogy nem tetszett a válasz? Ja kérem, kit érdekel? :) Pontozd le, örülj a haladnak és vidd el császárra a sürgősségire.

2012. jún. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mégis hozzászoltál!Nem én vagyok az aki kritizálja a másikat, ja és még jó, hogy megvédem magam az ilyenektől mint te.
2012. jún. 14. 13:47
 6/8 A kérdező kommentje:
Jucika: köszi!
2012. jún. 14. 13:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt CSAK TE KRITIZÁLTÁL alpári módon ENGEM. Én azt írtam hogy amit KÉRDEZEL egy butaság de seholsem kritizáltalak TÉGED a személyed. Nem személyeskedtem veled, a személyeddel, Te viszont velem igen. Amit Te csináltál az rágalmazás, becsületsértés:


Rágalmazás és becsületsértés a hatályos Btk szerint


Rágalmazás


179. § (1) Aki valakiről, más előtt, a becsület csorbítására alkalmas tényt állít vagy híresztel, vagy ilyen tényre közvetlenül utaló kifejezést használ, vétséget követ el, és egy évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával 134 vagy pénzbüntetéssel büntetendő.


(2) A büntetés két évig terjedő szabadságvesztés, ha a rágalmazást

a) aljas indokból vagy célból,

b) nagy nyilvánosság előtt,

c) jelentős érdeksérelmet okozva

követik el.


Becsületsértés


180. § (1) Aki a 179. § esetén kívül mással szemben


a) a sértett munkakörének ellátásával, közmegbízatásának teljesítésével vagy közérdekű tevékenységével összefüggésben,


b) nagy nyilvánosság előtt


a becsület csorbítására alkalmas kifejezést használ, vagy egyéb ilyen cselekményt követ el, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával 135 vagy pénzbüntetéssel büntetendő.


(2) Az (1) bekezdés szerint büntetendő, aki a becsületsértést tettlegesen követi el.

2012. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet ,hogy butaság volt amit kérdeztem de, te kötöttél belém mindenki hibázhat ,mert senki sem tökéletes biztos vagyok benne, hogy te is hibáztál már az életbe ,de nem érdekel a véleményed szerintem normális választ is lehetett volna írni vagy normálisabban kifejezni azt amit gondolsz vagy egyszerűen nem szólsz hozzá!
2012. jún. 14. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!